Job klub pomáhá nezaměstnaným najít práci

Další úspěšní absolventi měli možnost účastnit se motivačně-vzdělávacího kurzu Job klub. Kurz zdarma pořádá občanské sdružení AGAPO pro nezaměstnané se zdravotním a sociálním znevýhodněním. Cílem je naučit zájemce základní dovednosti potřebné k nalezení práce.

 

Účastníci mají možnost získat znalosti a informace o hledání pracovních nabídek, odpovídání na inzeráty, psaní průvodního dopisu a životopisu, komunikaci se zaměstnavateli, nácviku pracovního pohovoru a mnohé další. Součástí kurzů je i právní minimum související se zaměstnáváním.  Job klub se skládá ze šesti lekcí, které se konají v úterý a ve čtvrtek po dobu 3 týdnů, vždy od 9.00 h do 14.00 h. Za celý cyklus se probere vše potřebné tak, aby se účastníkům dařilo snáze uplatnit na otevřeném trhu práce. Skupina účastníků je tvořena osmi až deseti lidmi.

 

Zájemci  mají nyní možnost se hlásit na další Job klub, který bude probíhat od 27.11. do 13.12.2012. Další informace můžete získat přímo v občanském sdružení AGAPO (Zelný trh 1, Brno 602 00), na telefonních číslech: 541 210 549, 736 131 414, nebo na e-mailové adrese a.dzubakova@agapo.cz.