Hodláte podpořit o.p.s. AGAPO?

Není Vám lhostejné, jak žijí lidé se znevýhodněním a jak čelí běžným životním situacím? Přemýšleli jste o možnosti podpořit nestátní neziskovou organizaci?

Pokud ano, nabízíme Vám několik možností, jak nám můžete pomoci. Můžete nám poskytnout finanční nebo věcný dar dle Vašeho uvážení, popřípadě se stát dobrovolníkem a podílet se tak na našem úsilí při řešení zaměstnanosti lidí se zdravotním postižením nebo sociálním znevýhodněním. Za každou podporu budeme vděční. Předem velice děkujeme.

Můžete nám také zaslat libovolnou částku na níže uvedený bankovní účet. Pokud potřebujete doklad o poskytnutém daru, neváhejte nás kontaktovat (e-mail: j.purdjak@agapo.cz).

DMS - Vyberte si, kolik chcete darovat

Dále nás můžete podpodpořit prostřednictvím dárcovské SMS. Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS AGAPO 30 nebo DMS AGAPO 60 nebo DMS AGAPO 90 na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je podle jejího tvaru 30 nebo 60 nebo 90 Kč.

Chtěli byste nás podporovat dlouhodobě? Pak můžete zaslat SMS ve tvaru DMS TRV AGAPO 30 nebo DMS TRV AGAPO 60 nebo DMS TRV AGAPO 90 na telefonní číslo 87 777 a každý měsíc odejde z Vašeho telefonu SMS ve vybrané hodnotě. Přispívání můžete kdykoli zrušit. Více na www.darcovskasms.cz. Za Vaši podporu předem velmi děkujeme.

GIVT

Naše organizace se také zapojila do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z vaší útraty bude darována nám!

Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc.

Fakturační údaje:

AGAPO, o.p.s.
Zelný trh 1, 602 00 Brno

IČ: 29300550
č. účtu: 2200424448/2010

Sbírkový účet: 2700629968/2010

 

Děkujeme! Vaším dárcovstvím pomáháte dobré věci.