Hodláte podpořit o.p.s. AGAPO?

Není Vám lhostejné, jak žijí lidé se znevýhodněním a jak čelí běžným životním situacím? Přemýšleli jste o možnosti podpořit nestátní neziskovou organizaci?

Pokud ano, nabízíme Vám několik možností, jak nám můžete pomoci. Můžete nám poskytnout finanční nebo věcný dar dle Vašeho uvážení, popřípadě se stát dobrovolníkem a podílet se tak na našem úsilí při řešení zaměstnanosti lidí se zdravotním postižením nebo sociálním znevýhodněním. Za každou podporu budeme vděční. Předem velice děkujeme.

Můžete nám také zaslat libovolnou částku na níže uvedený bankovní účet. Pokud potřebujete doklad o poskytnutém daru, neváhejte nás kontaktovat (email: j.purdjak@agapo.cz).

DMS

Nyní nás také můžete podpodpořit prostřednictvím dárcovské SMS. Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS AGAPO na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, více na www.darcovskasms.cz.

Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK AGAPO na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.

GIVT

Naše organizace se také zapojila do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z vaší útraty bude darována nám!

Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc.

Fakturační údaje:

AGAPO, o.p.s.
Zelný trh 1, 602 00 Brno

IČ: 29300550
č. účtu: 2000253111/2010

 

Děkujeme Vám, že jste se rozhodli podpořit nestátní neziskovou organizaci AGAPO.