Image Alt

Workshopy a kurzy

  /    /  Workshopy a kurzy

Odpolední workshopy AGAPO

Pro klienty a širokou veřejnost nabízíme Odpolední workshopy AGAPO, zaměřené pokaždé na jiné téma, vztahující se k pracovněprávní problematice. Jedná se o motivačně vzdělávací kurzy.

Cílem kurzů je to, aby účastníci získali nové znalosti a dovednosti v problematice související se zaměstnáváním na otevřeném trhu práce. Je to pro ně také možnost setkat se s dalšími lidmi, kteří mají podobné problémy a zkušenosti s hledáním práce. Na těchto kurzech nabízíme účastníkům možnost lépe se zorientovat na otevřeném trhu práce, dozvědět se, kde a jak je možné hledat pracovní nabídky. Doporučujeme jim způsob, jakým se ucházet o místo v zaměstnání a učíme je, jak psát životopis nebo motivační dopis.

Dáváme tipy, jak se připravit na přijímací pohovor a v neposlední řadě jim pomáháme orientovat se v pracovněprávních vztazích a zákonech, které s touto problematikou souvisí. Účast na seminářích je zdarma a není nutné se přihlašovat.

Kurzy

Job Klub a Právo pro celý život jsou motivačně-vzdělávací kurzy.

Job Klub se zaměřuje na hledání, získání a udržení práce a na pracovněprávní problematiku. Zjistíte např. jak napsat motivační dopis, jak zaujmout u pohovoru nebo jak nenaletět při podpisu nevýhodné pracovní smlouvy.

Právo pro celý život přináší vhled do základů práva, které je možné využít v běžných životních situacích, do kterých se lidé často dostávají. Získáte tak přehled o systému státní sociální pomoci a o důchodovém systému, o základech civilního práva, stejně jako o ochraně spotřebitele a finanční obezřetnosti.

Intenzivní motivačně-vzdělávací kurzy Job Klub a Právo pro celý život je možné připravit pro skupiny do 1012 osob. Kurzy se konají většinou od pondělí do pátku v rozsahu 6 hodin každý den. Po dohodě je však možné podobu kurzu přizpůsobit vašim požadavkům.

Pro více informací a individuální domluvu pište na info@agapo.cz nebo se obracejte na kontaktní osobu Mgr. Zuzanu Medňanskou na tel. čísle 732 480 749.

Odpolední kavárny AGAPO

Formát Odpoledních kaváren AGAPO vychází z potřeby vytvořit neformální prostor pro setkávání jak pro aktuální klienty, tak pro klienty bývalé, nebo jejich přátele, blízké, rodinu a také pro všechny zájemce z řad široké veřejnosti.

Tento prostor nabízí možnost setkat se s jinými lidmi při různorodých aktivitách, vyplnit svůj volný čas, zažít nové věci a především poznat se s novými lidmi v příjemné a bezpečné atmosféře. Kavárny probíhají v odpoledních hodinách jednou za dva týdny v prostorách kanceláře AGAPO, o.p.s. na ulici Masarykova 37.

Holler Box