Den otevřených dveří – ZRUŠENO!

Milí příznivci společnosti AGAPO, je nám to velice líto, ale současná epidemiologická situace není nakloněna tomu, abychom Vás mohli u nás přivítat a pohostit. Jsme nepříznivými okolnostmi nuceni náš Den otevřených dveří zrušit. Vaše zdraví a především zdraví našich klientů je pro nás to nejdůležitější.

Děkujeme za pochopení a za Vaši přízeň, které si nesmírně vážíme. Přejeme Vám pevné zdraví a mnoho sil!

 

KDY: čtvrtek 8. října / 10.00–16.00

KDE: Masarykova 37 / 6. patro

Přijměte srdečné pozvání k návštěvě naší obecně prospěšné společnosti AGAPO.

Den otevřených dveří jsme plánovali už na březen. Ale tak jako spoustu jiných plánů, i tento jsme museli přehodnotit a bohužel odložit. Okolnosti nám nedovolily se s Vámi u nás setkat. Na začátku tohoto roku jsme se přestěhovali na novou adresu, do nových, krásných a prostorných kanceláří na Masarykově ulici č. 37. S radostí Vás zde přivítáme i s “drobným” zpožděním. Naši pracovníci si s Vámi rádi pohovoří, představí vám naše služby a jednotlivé programy. Pro případné zájemce zde bude možnost konzultací životopisů a motivačních dopisů. Dále se budete moci informovat o možnostech stáží a dobrovolnických činností v rámci programů, které nabízíme. Návštěvníkům z řad zaměstnavatelů poskytneme poradenství v rámci zaměstnávání osob se znevýhodněním.

Posláním naší neziskové organizace je podporovat pracovní uplatnění lidí se zdravotním nebo sociálním znevýhodněním v Brně a okolí, a tím přispívat ke zvýšení kvality jejich života. Pomáháme při hledání práce v rámci individuální spolupráce, skupinových kurzů a asistovaných praxí pro studenty se specifickými vzdělávacími potřebami. Poskytujeme poradenství a podporu zaměstnavatelům při zaměstnávání lidí se znevýhodněním. Naše služby poskytujeme již od roku 2004.

Sídlíme blízko dopravního uzlu Hlavní nádraží. Vchod do objektu se nalézá mezi restaurací KFC a lékárnou Dr.Max. Kanceláře se nachází v šestém patře, kam se dostanete pohodlně prostorným výtahem. 

Pro bližší informace volejte na tel.: 541 210 549, 545 213 204

nebo pište na: info@agapo.cz

www.agapo.cz

 

Holler Box