Představujeme projekt Pracovně rehabilitačního střediska v Brně

Pracovně rehabilitační středisko v Brně – to je nový projekt, kterého se AGAPO, o.p.s. účastní společně s Asociací pracovní rehabilitace ČR a pardubickým Centrem Kosatec. Smyslem projektu je zprostředkovávat služby pracovní rehabilitace osobám se zdravotním postižením, které mají zájem být nebo zůstat aktivní na otevřeném trhu práce.

Co je pracovní rehabilitace, kdo ji může využívat nebo co konkrétně nabízí Pracovně rehabilitační středisko, můžete zjistit na webináři Jak na pracovní rehabilitaci: online představení Pracovně rehabilitačního střediska.

Pokud máte o seminář zájem, je třeba se do 20. května registrovat přes Google formulář. Poté Vám pošleme odkaz na samotné vysílání, do kterého můžete aktivně vstupovat se svými dotazy.

O činnosti brněnského Pracovně rehabilitačního střediska také budeme pravidelně informovat na webu www.agapo.cz a na sociálních sítích. Více informací o projektu můžete zjistit na oficiálních stránkách projektu www.pracovnirehabilitace.cz.

Seminář se koná 25. května 2021 od 09:00 do 11:00 a jeho program je následující:

Mgr. Petr Džambasov (APRČR): Představení pilotního projektu Pracovně rehabilitačního střediska v Brně 

Bc. Jana Ruberová, Martina Jonsztová, DiS. (Úřad práce): Kdo je oprávněný žadatel o pracovní rehabilitaci?

Mgr. Jana Buchmannová, Mgr. Aleš Gothard (AGAPO, o.p.s.): Nástroje pracovní rehabilitace 

MUDr. Vít Kandrnal (FN Brno): Ergodiagnostika v pracovní rehabilitaci

Budeme se těšit na Vaši účast.

FB událost: https://fb.me/e/EZvY9Px1

Financováno z Evropského sociálního fondu a rozpočtu České republiky v rámci projektu: Vývoj a pilotní ověření konceptu pracovně rehabilitačního střediska CZ.03.3.X/0.0/0.0/17_082/0015504  

 

 

 

Holler Box