Tranzitní program opět zaměstnává. Zapojte se také.

Tranzitní program pro školník rok 2021/22 nabírá na obrátkách. V současnosti díky němu pracuje 11 klientů a klientek a pomáhá jim 10 pracovních asistentů a asistentek. Další pracovní místa naše kontaktní pracovnice pro Tranzitní program vyjednávají, stále také přijímáme nové kolegy a kolegyně na pozici pracovního asistenta.

Službu Tranzitní program nabízíme osobám starším 16 let. Služba je pro vás určena pokud máte specifické vzdělávací potřeby, studujete střední školu a chcete si po jejím ukončení najít zaměstnání na otevřeném trhu práce. Praxe u zaměstnavatelů vyjednáváme na základě vašich přání a schopností. Můžete využít nabízené pozice u zaměstnavatelů, se kterými aktuálně spolupracujeme, stejně tak ale můžeme vyhledat zcela nové pracovní místo. Na praxi vás může doprovázet pracovní asistent, který vám poskytne takovou míru podpory, jakou budete aktuálně potřebovat. Smyslem praxe je, abyste se rozvíjeli jak v pracovních, tak v sociálních dovednostech.

V současnosti s námi na Tranzitním programu spolupracují zaměstnavatelé jako Rostutu, Premiera Sweet, Košilka, Rádio R, Rebio Sun, domov pro seniory Koniklecová, Lipka, FC Zbrojovka nebo IKEA.  Na první fotografie z praxí se můžete podívat v galerii.

Pokud máte chuť zapojit se, ať už jako klient, zaměstnavatel nebo pracovní asistent, kontaktujte Magdalenu Jarošovou (m.jarosova@agapo.cz, 732 480 737) nebo Lenku Libánkovou (l.libankova@agapo.cz, 773 857 801). Zaměstnavatelé se mohou obracet také na pracovnici pro kontakt se zaměstnavateli Alenu Jančí (a.janci@agapo.cz, 770 146 489).

 

Holler Box